środa, 29 czerwca 2016

Percy Jackson EVERY DAY/ Moi ulubiene postacie #5+

Cześć,

jednym z moich ulubionych bohaterów jest oczywiście Percy Jackson. Przez całą serię rzuca śmiesznymi żartami i jest odważny, zdecydowany oraz miły dla każdego kogo napotka na swojej drodze. Uwielbiam jego umiejętności. Kto nie chciałby się z tym młodym człowiekiem, bo ja na pewno.

Grover Underwood jest lekko nieogarniętym satyrem, ale ma cel, który zamierza osiągnąć. Choć inni twierdzą inaczej, Grover potrafi zaprzeć się i wytrwać przy swoim. Satyr kocha przyrodę jest bardzo wrażliwy i potrafi dzieli się swoją miłością z innymi. Warto też napomnieć, że szybko się stresuje i panikuje, ale potrafi przezwyciężać swoje wady, w tedy kiedy jego przyjaciele liczą na niego.

Zoe Nightshade to postać poważna, która wiele przeżyła, ale niewiedząc czemu utożsamiłam się z nią i jednocześnie bardzo polubiłam. Rachel Elizabeth Dare urocza dziewczyna ekscentryczna, zabawna i ironiczna, takie bohaterki/ów lubię najbardziej. Ta postać jest esencją mojej idealnej postaci. Lekko denerwująca, ale przez to po prostu nie da się jej nie polubić.
linki do ilustracji:
klik
klik klik 
klik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz