poniedziałek, 27 czerwca 2016

Percy Jackson EVERY DAY/ Ostatni olimpijczyk #5


Tytuł: Percy Jackson i bogowie Olimpijscy: Ostatni olimpijczyk

Autor: Rick Riordan

Stron: 376

Seria: Percy Jackson i bogowie Olimpijscy

Tom: V

Narracja: pierwszoosobowa

Wydawnictwo: Galeria Książki

Opis (mój): Herosi przygotowują się do ostatecznej bitwy z wrogiem. Niemalże wszyscy bogowie Olimpu starają się unieszkodliwić jednego z najniebezpieczniejszych Tytanów. Niestety Kronos opracował plan ataku na Nowy York, gdzie jedyną obroną są herosi.
Czy przepowiednia będzie dotyczyła Percyego? Czy zdoła podołać nowym decyzjom i wyzwaniom?

Cześć,

oto ostatnia recenzja z serii o Percym, ale nie martwcie się, bo mam dla was w zanadrzu dodatkowy odcinek, który będzie niespodzianką.

 Percy Jackson i bogowie Olimpijscy: Ostatni olimpijczyk to historia, która jest dość smutna. Naszych bohaterów czeka wiele wyrzeczeń i trudnych decyzji. Nie każdy okazuje się być przyjacielem, coraz trudniej rozróżnić wrogów od sprzymierzeńców.

Percy ma krążące w głowie słowa przepowiedni. Wydarzenia, które go spotykają sprawiają, że myśli  iż to on jest tym wybranym dzieckiem.

Nastały mroczne czasy, a tytułowy bohater musi chronić przyjaciół, rodzinę i resztę świata przed złem.

Uważam, iż ostania część jest doskonałym zakończeniem serii. Dramatyczna akcja i sytuacje są skupione na nadchodzącej apokalipsie. To bardzo dobrze, ale osobą takim jak ja, które uwielbiają nowych pozytywnych bohaterów i smaczki z ich życia moje pragnienie czegoś więcej nie zostało nasycone.

WSZYSTKICH ZACHĘCAM PO SIĘGNIĘCIE TEJ EMOCJONUJĄCEJ SERII I ZAGŁĘBIĆ SIĘ W MITOLOGICZNEJ, FENOMENALNIE NAPISANEJ HISTORII.

Ocena:

 ★★★★★★★★☆☆ +

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz