sobota, 27 sierpnia 2016

Jak to się stało, że lubisz czytać? WYZWANIE "Historia opowiedziana w ramach wyzwania "Mój pierwszy raz"Cześć,
ile czytelników tyle historii ich przygody z czytaniem. Dzięki Jadwidze z bloga Zajęcza Nora, która zaproponowała mi wzięcie udział w tej akcji, macie okazje poznać moją historię czytania.

Zapraszam!!!Chodząc do podstawówki nie miałam przyjemności zainteresowania się czytaniem, bo ani moi rodzice, ani towarzystwo szkolne, nie zaszczepiły we mnie tej miłości, którą aktualnie obdarowuje książki. W 5 klasie, chodząc na pewne zajęcia prowadzone przez jedną szczecińską pisarkę, postanowiłam poznać jej twórczość. Przeczytałam ostatnio wydaną przez nią książkę i bardzo mi się spodobała. Było to Masło przygodowe Barbary Stenki. Potem natknęłam się na Baśniobór Brandona Mulla, który pochłonął mnie całkowicie, dzięki tej serii zaczęłam czytać na masową skalę. Gdybym nie natknęła bym się na te dwie książki (a właściwie książkę i serię) pewnie dzisiaj bym nie pisała tego posta. 

KONIEC!!!

Jak widzicie moja historia nie była jakaś niesamowita, jednak to dzięki temu dziś czytam i sprawia mi to dużo przyjemność, dlatego jestem szczęśliwa, że tak małe wydarzenia mogą zmieniać bieg historii.

Jeśli macie bloga lub vloga to możecie podjąć się tego wyzwania i podzielić sie swoją historią. Szczegóły tego przedsięwzięcia znajdują się tutaj

"Historia opowiedziana w ramach wyzwania "Mój pierwszy raz"

Pozdrawiam

Zuzia

10 komentarzy:

 1. Wspaniałe są te momenty, kiedy zaczynamy przygodę z czytaniem poprzez poznanie tej jednej, wyjątkowej pozycji. Wtedy ma się wrażenie, że ta książka jest zawsze obok nas i ciągle się o niej pamięta. ;)

  Pozdrawiam
  https://pierwsza-strona.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jest to niesamowite i magiczne, że jedna książka potrafi zmienić wszystko.

   Pozdrawiam

   Usuń
 2. Ciekawa historia, nie jest bardzo długa, tylko po prostu na temat, dzięki pisarce, która prowadziła twoje zajęcia, dzisiaj jesteś tutaj i dzielisz się z nami swoją pasją :D
  A tak w ogóle to nominowałam Cię do LBA ! ♥ więcej szczegółów znajdziesz w moim najnowszym poście, pozdrawiam! :)
  nastolatka-marzycielka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za nominację i oczywiście postaram się odpowiedzieć na twoje pytania w jak najkrótszym czasie.

   Pozdrawiam

   Usuń
 3. Krótka ale fantastyczna. Dziękuję za wzięciu udziału. O Baśnioborze słyszałam, natomiast tej drugiej nie znam. To musiały być na prawdę rewelacyjne zajęcia skoro sięgnęłaś po jej powieści.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wzięcie udziału w tym wyzwaniu było dla mnie czystą przyjemnością.

   Usuń
 4. Historia, mimo że krótka, to wyjątkowa :D To rzadkość, aby zainteresować się czytaniem nie mając wokół nikogo, kto podzielałby Twoją pasję. Jednak dzięki temu możesz przekazywać miłość do czytania innym! ;D
  Niestety o żadnej z książek pani Stenki nie słyszałam, ale przynajmniej kiedyś coś związanego z "Baśnioborem" obiło mi się o uszy :)
  Pozdrawiam,
  Nûphi z http://just-another-bookblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno wpadnę na twojego bloga i bardzo dziękuję za motywujący komentarz.

   Usuń
 5. Akcja jest świetna, muszę wziąć w niej udział ;)
  Pozdrawiam!
  http://sunny-snowflake.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń