piątek, 12 sierpnia 2016

AKCJA: Blog na 5+

Cześć,
chciałabym się podzielić bardzo ciekawą akcją. Ostatnio przeszukując blogosferę natrafiłam na blogerkę tworzącą bardzo ciekawą akcję:  Blog na 5+, moim zdaniem jest to bardzo ciekawy pomysł, a link do bloga Angeliki tutaj. Cała akcja składa się z czterech punktów, które odbędą się określonego dnia, o określonej porze na facebooku.
Znajdziemy wartościowe porady, które pomogą w dynamicznym rozwoju bloga. Po uczestniczeniu w takim wydarzeniu nie będą nas nurtowały pytania takie jak: Czy założyć konto facebooku dla bloga, czy na innym forum?; Jak pisać recenzje i co jaki czas? Jak zdobyć większą ilość obserwatorów i wyświetleń? Kiedy i w jaki sposób nawiązać współpracę? itd. 
Serdecznie polecam zainteresować się tym wydarzeniem osobom początkującym, ale osoby doświadczone, będą mogły podzielić się swoją wiedzą z tymi jeszcze raczkującymi w blogosferze. 
Ja sama jeszcze muszę się wiele nauczyć. Przeczytałam mnóstwo porad tego typu, ale teraz będę mogła dowiedzieć się czegoś więcej w żywej rozmowie. Serdecznie polecam zainteresować się blogiem Angeliki i przeczytać jej posta na ten temat gdzie znajdziecie o wiele więcej szczegółów klik.
Plan wydarzenia:

1. WYGLĄD ORAZ NAZWA BLOGA, czyli pierwsze wrażenie - 17 sierpnia o 17.00
2. RECENZJE ORAZ INNE TEKSTY, czyli jak stworzyć coś atrakcyjnego - 20 sierpnia o 17.00
3. CZYTELNICY ORAZ MEDIA, czyli jak stać się rozpoznawalnym blogerem - 24 sierpnia o 17.00
4. WSPÓŁPRACA, czyli przyjemne z pożytecznym - 27 sierpnia o 17.00
 link do wydarzenia tutaj
Pozdrawiam

Zuzia  

2 komentarze:

 1. Biorę udział w tym wydarzeniu, ponieważ w blogosferze książkowej jestem stosunkowo od niedawna, więc przyda mi się trochę rad. Może nawet mi uda się udzielić komuś rad :D
  Pozdrawiam! Dolina Książek
  PS: Zostaję tu na dłużej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, hej, hej witam w tej książkowej rodzince.

   PS: Masz suuuuuper bloga. ;)

   Usuń