czwartek, 1 września 2016

Wattpad opowiadanie Princess

Cześć,

chciałabym wam polecić świetne opowiadanie na wattpad.com. Wattpad, jest to strona na której każdy może napisać swoje opowiadanie. Jednym z takich opowiadań jest dzieło sarantuji (nazwa: sarantuja) pt. Princess. Myślę, że warto zainteresować się tym opowiadaniem, a tym czasem do zobaczyska.

Jest to opowieść o księżniczce, która w najbliższym czasie ma wyjść za nieznajomego księcia. Jednak w dniu zaręczyn zdarza się coś strasznego i księżniczka musi stać się silną kobietą.

PS: Wybaczcie mi, że nie pojawiają się recenzje książek, ale jestem w trakcie mojego nieznośnego nawrotu kaca książkowego.

5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. (Bardzo Cię przepraszam za poprzedni komentarz - napisałam odpowiedź do Twojego posta i nie zorientowałam się, że wkleił mi się tam jeszcze jeden tekst, który pisałam gdzieś indziej)
  Zacznę w takim razie mój komentarz od nowa XD
  Bardzo rzadko wchodzę na Wattpada, wolę inne strony z opowiadaniami, w stylu ao3. Jednak na pewno zapamiętam nazwę tego opowiadania i następnym razem, kiedy będę mieć ochotę na poczytanie czegoś na tej stronce, zajrzę również na to opowiadanie i poczytam :)
  Pozdrawiam,
  Nûphi z http://just-another-bookblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję, że postarasz się tam wejść ponieważ jest to dla mnie bardzo ważne. <3

   Usuń
 3. Zaczęłam czytać to opowiadanie kilka dni temu i na razie bardzo mi się podoba :). Polecam wszystkim. Na Wattpada wchodzę sporadycznie, bo wolę zwykłe (papierowe) książki, ale można natrafić tam na ciekawą historię. Pozdrawiam i czekam na następny wpis <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeju cześć, cześć, cześć Eleonor... ;D hihihi
   ps napisała to nasza Sara

   Usuń