poniedziałek, 6 lutego 2017

BOOK HAUL#1

Witajcie,

w ostatnim czasie otrzymałam wiele wyjątkowych pozycji, które tylko czekają na przeczytanie.

1. "Marsjanin" Andy Weir


Jest to książka science-fiction. Główny bohater w skutek wielkiej katastrofy pozostaje jako pierwszy człowiek sam na Marsie. Jego towarzysze myślą, że nie żyje, dlatego nikt go nie szuka. W wielkiej desperacji Mark Watney poszukuje rozwiązań dzięki którym przeżyłby i wrócił bezpiecznie na Ziemię.

2. "Muza" Jessie Burton

Szczerze mówiąc nie wiem zbyt dużo na temat tej książki, na pewno jest to obyczajówka zachwalana przez wiele osób.

3. "Czarna wdowa. Na zawsze czerwona." Margaret Stohl

O tej książce również nie wiele wiem, ale dostałam ją dlatego że uwielbiam Marvel'a i nie mogłam przegapić ich pierwszej książki.

4. "Paragraf 22" Joseph Heller


Jest to książka na temat II wojny światowej mająca na celu ukazanie jej bezsensowności. Powieść wyśmiewa armię i zawiera wiele czarnego humoru.

To już wszystkie zdobycze, które mam wam do pokazania. Czekajcie na następny post bo będzie inny niż pozostałe. 😄🐺

4 komentarze:

  1. "Marsjanina" czytałam i bardzo mi się podobał, chociaż niektóre fragmenty, w których opisywane są różne specjalistyczne, kosmiczne maszyny wymagały ode mnie dużo cierpliwości :) "Muzę" oraz "Czarną wdowę" mam w planach. Obserwuję!
    Justyna z livingbooksx.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. "Marsjanin" również czeka już na mojej półce, wraz z następnym stosikiem! Jestem ciekawa Twojej opinii oraz tego, czy bardzo będzie różniła się od mojej ;) Słyszałam o "Muzie" i chciałabym przeczytać.

    OdpowiedzUsuń