czwartek, 2 lutego 2017

Buka #2 i #3

Witajcie,

Grudzień i styczeń były moją czytelniczą porażką. Za to obejrzałam mnóstwo filmów.

Filmy:

Szybko i wściekle.
Szybcy i wściekli 5
Szybcy i wściekli 6
Szybcy i wściekli 7

Powiem szczerze, że się wciągnęłam. Razem z rodzinką oglądaliśmy te filmy pod rząd. Mogę te filmy polecić wszystkim (13+)  którzy szukają porządnego kina akcji. Gdy po raz pierwszy obejrzałam "Szybko i wściekle" czułam, że wszystko w tym filmie było mocno przerysowane, ale z \ kolejną częścią przyzwyczaiłam się do klimatu panującego filmie.

Znalezione obrazy dla zapytania szybcy i wściekli 6

Mały Książę
Znalezione obrazy dla zapytania mały książe film

Tą bajkę chciałam obejrzeć już bardzo dawno temu. Ostatnio nadszedł ten dzień, kiedy pierwszy raz obejrzałam tą bajkę i zakochałam się. Film opowiada historię dziewczynki. Mama dziecka jest bardzo ambitnym człowiekiem i chce, aby jej "korpo-córcia" stałą się w przyszłości wspaniałym dorosłym. Jednakże plany mamy nie wypalają, ponieważ pewien stary energiczny pan opowiada dziewczynce historię małego Księcia. Film jest przepięknie zrealizowany, dotyka ważnych tematów, pokazuje, że nigdy nie musimy dorastać i że zależy to wyłącznie od naszego nastawienia. SERDECZNIE polecam film "Mały Książę " i uważam że każdy bez względu na wiek powinien go obejrzeć.

Muzyka:

Piosenka

1. Do or die - 30 Seconds to Mars

2. Castle On The Hill - Ed Sheeran


Znalezione obrazy dla zapytania ed sheeran
Zespół

1. 30 Second to Mars

Chyba to wszystko. Piszcie co u was słychać. Chcę widzieć jakie filmy wam się podobają i czy przeczytaliście cokolwiek w ciągu tych 2 miesięcy.

3 komentarze:

 1. "Szybkich i wściekłych" nie oglądałam, ale mój brat bardzo lubi i mi poleca. ^^
  Pozdrawiam!
  http://sunny-snowflake.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe podsumowanie, ja też muszę się zabrać za filmy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja przeczytałam trzy książki, z którym jestem zadowolona i 6 kiepskich. Do dobrych pozycji literaturowych zaliczam "Sezon na cuda", "U stóp bogini" i "Księgę luster". Filmów w ogóle nie oglądam, z piosenek mam fazę na eurowizyjną propozycję z Białorusi wykonywaną przez Navi Band.

  Pozdrawiam i obserwuję:)
  http://www.karminoweusta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń